AMOLED ve bütçe dostu! Nothing Phone 2a geliyor

Şeffaf tasarımlı ürünleriyle teknoloji dünyasında kendine özel bir yer edinen Hiçbir Şey, sonunda bütçe dostu pazarı hedef alacak gibi görünmüyor. Çin’den gelen yeni bilgiler, AMOLED ekranlı Nothing Phone 2a modellerinin ilk özelliklerini ortaya koyuyor.

Phone 2a’nın özellikleri açıklanmadı

Hiçbir şey akıllı telefon serisini genişletmeyi düşünmüyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda Phone 2’yi piyasaya süren şirket, modelin daha uygun fiyatlı bir versiyonu üzerinde çalışıyor olabilir. Son zamanlarda Phone 2a adı verilen bir cihazın düzgün çalışmadığına dair söylentiler ortaya çıktı.

Yeni model tasarım olarak Phone 2’ye benzeyecek ancak teknik özellikler açısından bazı önemli farklılıklara sahip olacak. Phone 2a’nın daha büyük bir 6,7 inç AMOLED ekrana sahip olacağı söyleniyor. Üstelik arka LED aydınlatmanın işlevselliği de azalacak.

Phone 2’den farklı olarak Phone 2a, “AIN142” model numarasına sahiptir. Bu, maliyetten tasarruf etmek isteyen şirketlerin “Glyph Interface” LED aydınlatmayı kullanmayacağı anlamına geliyor.

Yeni bir model üzerinde çalışıp çalışmadığını doğrulayacak bir kanıt henüz yok. Ancak firmanın son dönemde bütçe dostu segmente yönelik CMF markası altında akıllı saat ve kulaklık gibi modelleri satışa sunduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Gelecek yıldan önce yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi pek mümkün görünmüyor. Bu yılın ilk aylarında Ear (3) modelinde hiçbir şey görücüye çıkmayacak. Ancak sürpriz bir şekilde Phone 2a da piyasaya sürülebilir. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir